معرفی شرکت پژواک گستر سپاهان

معرفی پژواک گستر سپاهان

 

 

شرکت پژواک گستر سپاهان متخصص در طراحی، تأمین تجهیزات، نصب، راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستمهای ارتباطی و فن آوری اطلاعات (ICT) می باشد. این شرکت با پشتوانه علمی و تجربی منحصر به فرد ، سعی در تأمین و تحویل تجهیزات با تکنولوژی روز و نیز اجرای پروژه‌ ها در زمینه طراحی شبکه، بانکداری الکترونیک، سامانه های وفاداری،

ایجاد و توسعه شبکه های اجتماعی ، نصب انواع سایتهای موبایل، طراحی و اجرای شبکه فیبر نوری و نصب سیستمهای 4G، 3G، WLL، Wimax و نیز نصب و راه‌اندازی سوئیچ و BSC سیستمهایNokia، Ericsson، ZTE، Huawei، Siemens و Fiberhome دارد.

توانایی تأمین کلیه لوازم، تجهیزات و ابزارآلات تخصصی مورد نیاز مشتریان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و خدمات پس از فروش به همراه آموزش مهارتهای لازم از دیگر فعالیتهای شرکت می‌باشد.

بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه پژواک گستر سپاهان تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است.